Po: Tapatapa Macerası (Çizgi Roman) pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Ahmet Şerif İzgören’den coşkulu, şenlikli bir macera daha. Po: TapaTapa Macerası adlı romanımızın yerinde duramayan sayfaları, bu kez de çizgi roman tutkunu minikler için dile geliyor. Hayat Pınarı Ağacı’nda kelebek olmuş iyilikler, rengârenk kanatlarıyla macera seven okurlara konsun diye… 
 
Büyülü Orman’ın girişinde son bir defa el ele tutuştular. “Ne olursa olsun birbirimizden ayrılmak yok” dedi bilge göbekpamukçuğu. “Ormanda umut ve korku bir arada bulunur. Korkarsanız korkular üzerinize gelir, umutlarınızı düşünürseniz onlarla dolarsınız. Ormanın bir tarafı karanlık, bir tarafı aydınlıktır. Hep aydınlık tarafa bakın, karanlık tarafa bakanların kalpleri korkuyla dolar.”
TapaTapa eskisi gibi neşeli ve aydınlık değil. Haris kötülüklerinin dozunu artırdı. Küçük pifapuflar zor durumda, onların yokluğunda Yaşam Sevinci Güneşi soldu solacak. Anlayacağınız, Po ve Simin için kolları sıvama zamanı. Bu macerada yaşam sevinci, cesaret, bilgi ve iyilik için TapaTapa sakinleriyle el ele verecekler. Ahmet Şerif İzgören’in hayal gücü ve Laçin Akçay’ın çizimleri de onlara eşlik edecek.
 
 

{strong}Po: Tapatapa Macerası (Çizgi Roman) isimli kitap 56 sayfadan oluşmaktadır ; Ahmet Şerif İzgören tarafından kaleme alınmıştır. ELMA YAYINEVİ tarafından 08.04.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Po: Tapatapa Macerası (Çizgi Roman) kitabın özetini okuyabilir, Po: Tapatapa Macerası (Çizgi Roman) kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Po: Tapatapa Macerası (Çizgi Roman) kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Po: Tapatapa Macerası (Çizgi Roman) kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir