Planetary Cilt 3: 20. Yüzyılı Terk Etmek pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

“Çizgi roman tarihinin en iyi isimlerinden akıl almaz bir seri.” –SCI FI UNIVERSE 
 
Gizem ve macera dolu PLANETARY serisi üçüncü cildi 20. YÜZYILI TERK ETMEK ile devam ediyor. Elijah Snow, Planetary’deki geçmişini yavaş yavaş hatırlamaya başlarken Sherlock Holmes ve Dracula gibi figürlerle olan maceraları su yüzüne çıkıyor. Jakita Wagner ve Davulcu’yla birlikte Dörtlü denen kötücül gruba karşı verdikleri mücadele sürerken araştırmaları onları Güney Amerika’nın balta girmemiş ormanlarına, eski Avrupa’nın kalelerine, Antarktika’nın ıssızlığına götürüyor ve başka bir boyuttan gelen bir alet ile dünyanın ilk gerçek astronotlarını keşfediyorlar.
 
 

{strong}Planetary Cilt 3: 20. Yüzyılı Terk Etmek isimli kitap 144 sayfadan oluşmaktadır ; Warren Ellis tarafından kaleme alınmıştır. İTHAKİ YAYINLARI tarafından 10.02.2021 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Planetary Cilt 3: 20. Yüzyılı Terk Etmek kitabın özetini okuyabilir, Planetary Cilt 3: 20. Yüzyılı Terk Etmek kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Planetary Cilt 3: 20. Yüzyılı Terk Etmek kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Planetary Cilt 3: 20. Yüzyılı Terk Etmek kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir