Planetary Cilt 1 – Dünyanın Dört Bir Yanında ve Diğer Öyküler pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Efsane TRANSMETROPOLITAN serisinin yaratıcısı Warren Ellis PLANETARY’de modern süper kahraman geleneğini baştan aşağı değiştirerek tüm zamanların en sıradışı çizgi roman hikâyelerinden birini anlatıyor.
Bu cilt, yüz yaşındaki bir adam, Elijah Snow’un, inanılmaz güçlü ve canı sıkkın bir kadın, Jakita Wagner’in ve makinelerle iletişim kurabilen Davulcu’nun maceralarını içeriyor. Süperinsan faaliyetlerini belirlemekle görevli bu gizem arkeologları diğer evrenlere erişebilen İkinci Dünya Savaşı dönemi süperbilgisayarı, intikamcı bir hayalet ve ölen canavarların olduğu kayıp bir ada gibi bilinmeyen paranormal sırları ve mazileri açığa çıkarıyor.
 

{strong}Planetary Cilt 1 – Dünyanın Dört Bir Yanında ve Diğer Öyküler isimli kitap 160 sayfadan oluşmaktadır ; Warren Ellis tarafından kaleme alınmıştır. İTHAKİ YAYINLARI tarafından 14.08.2020 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Planetary Cilt 1 – Dünyanın Dört Bir Yanında ve Diğer Öyküler kitabın özetini okuyabilir, Planetary Cilt 1 – Dünyanın Dört Bir Yanında ve Diğer Öyküler kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Planetary Cilt 1 – Dünyanın Dört Bir Yanında ve Diğer Öyküler kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Planetary Cilt 1 – Dünyanın Dört Bir Yanında ve Diğer Öyküler kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir