Periler Ülkesinden Nefret Ediyorum Cilt 4 ‐ Sonsuza Dek Mutlu pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Her şey Gertrude için gerçekten de yolundaydı ama PERİLER ÜLKESİ’NDEN NEFRET EDİYORUM’un devamında, New York Times çoksatanlar müdavimi ve Eisner Ödüllü çizgi romancı, SKOTTIE YOUNG (Oz Büyücüsü, Babam Süt Peşinde, Küçük Marvel) kurmaca ölümde bile küçük yeşil saçlı gremlinimize bir an olsun huzur vermiyor. Aramızdan yeni ayrılan merhumemiz ‐ve Periler Ülkesi’nin tamamı‐ için huzur ve tecelli zamanı olması gerekirken tam tersi yaşanıyor. Gert, büyük “C” ile başlayan masalsı öteki dünyada gezinirken Periler Ülkesi’nin kötüleri, kokuşmuş bir yöneticiyi nasıl tekrar dirilteceklerini kara kara düşünüyorlar. Periler Ülkesi, o dünyayı korumaya çalışan yegane kişiler Larry ve Ejder Duncan’dan oluşan bir beyin takımıyken, yaklaşmakta olan fırtınadan sağ çıkmayı umamabilir mi? Yoksa Gertrude ile nefret etmeye doyamadığı diyarların kaderi herkesin sandığından daha mı çok iç içe geçmiş?
 

{strong}Periler Ülkesinden Nefret Ediyorum Cilt 4 ‐ Sonsuza Dek Mutlu isimli kitap 120 sayfadan oluşmaktadır ; Skottie Young tarafından kaleme alınmıştır. MARMARA ÇİZGİ YAYINLARI tarafından 01.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Periler Ülkesinden Nefret Ediyorum Cilt 4 ‐ Sonsuza Dek Mutlu kitabın özetini okuyabilir, Periler Ülkesinden Nefret Ediyorum Cilt 4 ‐ Sonsuza Dek Mutlu kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Periler Ülkesinden Nefret Ediyorum Cilt 4 ‐ Sonsuza Dek Mutlu kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Periler Ülkesinden Nefret Ediyorum Cilt 4 ‐ Sonsuza Dek Mutlu kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir