Periler Ülkesinden Nefret Ediyorum Cilt 3 ‐ Cici Kız pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

New York Times çoksatanlarından, Eisner Ödüllü ve Nobel Barış Ödülü talibi çizgi romancı, SKOTTIE YOUNG (OZ BÜYÜCÜSÜ, BABAM SÜT PEŞİNDE, KÜÇÜK MARVEL) Gertrude’un peri masalı komedisine ve PERİLER ÜLKESİ’NDEN SEKTİRİP GİTTİĞİ yolculuğuna devam ediyor!
 
Gelecekteki benliğinin çıkardığı dersleri görmezden gelen Gert, ortalığı velveleye verip heyecan yaratıyor, dünyayı keşfederken neredeyse öldürülüp iyi birine dönüşüyor, diğer kültürler hakkında cüretkâr kararlar alıyor ve kendi eylemlerinin sonuçlarına ustaca katlanıyor. Pek konuşkan olmasa da sadık olan rehberi Larry hayatın ne kadar güzel olduğunu fark ediyor ve Periler Ülkesi’nden ebediyen kurtulmak için canını dişine takan ama planları istediği gibi gitmeyen Gert’ü aslında sevdiğini ve özleyeceğini fark ediyor.
 

{strong}Periler Ülkesinden Nefret Ediyorum Cilt 3 ‐ Cici Kız isimli kitap 136 sayfadan oluşmaktadır ; Skottie Young tarafından kaleme alınmıştır. MARMARA ÇİZGİ YAYINLARI tarafından 07.04.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Periler Ülkesinden Nefret Ediyorum Cilt 3 ‐ Cici Kız kitabın özetini okuyabilir, Periler Ülkesinden Nefret Ediyorum Cilt 3 ‐ Cici Kız kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Periler Ülkesinden Nefret Ediyorum Cilt 3 ‐ Cici Kız kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Periler Ülkesinden Nefret Ediyorum Cilt 3 ‐ Cici Kız kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir