Periler Ülkesinden Nefret Ediyorum Cilt 2 ‐ Hayatımı Silkeyim pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

New York Times en çok satanlar listesi müdavimi, Eisner Ödüllü SKOTTIE YOUNG (OZ BÜYÜCÜSÜ, BABAM SÜT PEŞİNDE, KÜÇÜK MARVEL) çok beğenilen çizgi roman serisi PERİLER ÜLKESİ’ne devam ediyor ve bu kitap muhtemelen kelimelerin icadından, hatta insanların ortaya çıkmasından beri yazılmış en iyi kurgu eser. Gert hâlâ Periler Ülkesi’nde tutsaktır ve evine dönmeye çalışmaktadır ama kaderinde kraliçe tacını giymek olunca yoluna bir taş konmuş olur! Nefret ettiği bir dünyayı yönetirken, Ejder Duncan isimli yeni bir arkadaş edinirken, güzel bir prenses tarafından suratı dağıtılırken ve yaptığı bir tercihle Periler Ülkesi’nin sonunu getirirken Gert’i yalnız bırakmayın.
 

{strong}Periler Ülkesinden Nefret Ediyorum Cilt 2 ‐ Hayatımı Silkeyim isimli kitap 144 sayfadan oluşmaktadır ; Skottie Young tarafından kaleme alınmıştır. MARMARA ÇİZGİ YAYINLARI tarafından 01.03.2020 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Periler Ülkesinden Nefret Ediyorum Cilt 2 ‐ Hayatımı Silkeyim kitabın özetini okuyabilir, Periler Ülkesinden Nefret Ediyorum Cilt 2 ‐ Hayatımı Silkeyim kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Periler Ülkesinden Nefret Ediyorum Cilt 2 ‐ Hayatımı Silkeyim kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Periler Ülkesinden Nefret Ediyorum Cilt 2 ‐ Hayatımı Silkeyim kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir