Parya: Perilerin Değiştirdiği Çocuk pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Peri soyundan gelen Edmund ve insan soyundan gelip de ismi bile olmayan Çocuk, doğduktan hemen sonra değiştirilir. Edmund şimdi Yukarı Dünya’da insanlarla birlikte, onu herkesten farklı kılan peri güçlerini saklayarak yaşamak zorundadır.
Çocuk ise bir insan olmanın kraliyet ailesinde pek eğlenceli bulunduğu Aşağı Dünya’da, perilerin arasında hayatını sürdürmektedir. 
 
Acımasız büyücü Hawthorne, Aşağı Dünya’nın  tahtına oturunca Çocuk ve Edmund, her iki dünyayı da kurtarmak için tehlikeli bir yolculukta yeniden bir araya gelmek zorunda kalırlar.
 
Ethan M. Aldridge’in kaleme aldığı Parya adlı bu fantastik macerada Edmund ve Çocuk, nereye ait olduklarını keşfedebilecek ve ailelerine kavuşabilecekler mi?
 

{strong}Parya: Perilerin Değiştirdiği Çocuk isimli kitap 224 sayfadan oluşmaktadır ; Ethan M. Aldridge tarafından kaleme alınmıştır. EPSİLON YAYINEVİ tarafından 02.01.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Parya: Perilerin Değiştirdiği Çocuk kitabın özetini okuyabilir, Parya: Perilerin Değiştirdiği Çocuk kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Parya: Perilerin Değiştirdiği Çocuk kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Parya: Perilerin Değiştirdiği Çocuk kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir