Otisabi 9 / Yavaş Yavaş Hepsini pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Ben, çizgi, konuşma balonlarının altında kalma tehlikesi yaşarken karikatüre başladım. Çok büyük çizgicilerin sanat dolu kareleri ile söz / balon mizahı az biraz kaynaşmış olsa da bir dönem çizgiye pek haksızlık yapıldığını söylemek mümkün. Yılmaz abinin çizgileri ve öyküleri bu anlamda iç ferahlatan işlerdi. Öyküleri sözleri başrolde diyebilecekken, çizgi de çok güzel şeyler söylüyor. meraklısına bir istanbul öyküsünde evrensel ve özgün tatlar sunuyordu.
Otisabi öykülerini okumanın şansına erişen herkes bir Fransız, bir Belçikalı çizeri, İtalyanı kıskanmayı bırakır keyfine bakar. Otisabi bize dünyayı getirir. Güzel kareden, öykünün sinemasından taviz vermez. Bu çizgi romancıya çok mutlu eder. Ben Otisabi’nin maceralarının devam etmesinin mutluluğu ile doluyum. Bu incelikte işleri izlemek, okumak büyük mutluluktur.
Cem Yılmaz
 

{strong}Otisabi 9 / Yavaş Yavaş Hepsini isimli kitap 64 sayfadan oluşmaktadır ; Yılmaz Aslantürk tarafından kaleme alınmıştır. KOMİK ŞEYLER YAYINCILIK tarafından 15.11.2019 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Otisabi 9 / Yavaş Yavaş Hepsini kitabın özetini okuyabilir, Otisabi 9 / Yavaş Yavaş Hepsini kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Otisabi 9 / Yavaş Yavaş Hepsini kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Otisabi 9 / Yavaş Yavaş Hepsini kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir