Otisabi 8 – Aşk Benim pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Otisabi’ nin Maceraları Aşk Benim’le Devam Ediyor!
 
Otisabi, Türkiye mizah ve ç izgiroman dünyasının en uzun soluklu nadir kahramanlarından. 1994 yılında Otisabi maceralarını çizmeye başlayan Yılmaz Aslantürk ilk sayısından bu yana da Uykusuz dergisinin arka sayfasında her hafta okurlarıyla buluşturuyor.
 
Yılmaz Aslantürk’ün başarısı, yıllardır hayli tartışmalı bir anti-kahramanı sürekli artan bir okuyucu kitlesine sevdirmesi. Kadın erkek ilişkilerini Otisabi karakteri üzerinden taraflı ama belki de şimdiye kadar hiç olmadığı kadar dürüstçe işledi. Otisabi, maceralarında peşinden koştuğu kadınları elde etse de, edemese de kimi zaman olduğu gibi ilişki peşinde koşarken canını zor kurtarsa da yaşadıklarından ders çıkarmayı bilmiştir. Otisabi öyküleri dikkatli bakan gözler için şehirli ve bekar bir erkeğin, sadece kadınlarla değil değişen ve dönüşen dış dünyayla olan ilişkisini de eleştirel bir bakış açısıyla konu ediniyor. Sevilen yan karakterler, cinsellik delisi ev sahibi Nejat Amca, tipik bir kaybeden komşusu Kaan, kurnaz patronu Zafer Bey ve geveze iş arkadaşları Otisabi öykülerine hem güncel olaylara dokunma hem de değişen değer yargılarını alaya alma fırsatı tanıyor.
 

{strong}Otisabi 8 – Aşk Benim isimli kitap 64 sayfadan oluşmaktadır ; Yılmaz Aslantürk tarafından kaleme alınmıştır. KOMİK ŞEYLER YAYINCILIK tarafından 18.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Otisabi 8 – Aşk Benim kitabın özetini okuyabilir, Otisabi 8 – Aşk Benim kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Otisabi 8 – Aşk Benim kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Otisabi 8 – Aşk Benim kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir