Otisabi 7 – Sen De Beni Öp pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Otisabi’nin Maceraları Sen De Beni Öp’le Devam Ediyor! 7 kitap… 523 kadın…
 
Yılmaz Aslantürk’ün kült kahramanı Otisabi,maceralarına devam ediyor!
Şimdiye kadar, kadınlarla olan maceralarında tam 332 kere başarılı olan Otisabi; 116 kere terslendi, 65 kere baltayı taşa vurup son anda kurtuldu ve en az 10 kere de düpedüz soyuldu ama ne pes etti ne de yoruldu. 20 yılı aşkın bir süredir en iyi bildiği işi yapan; yani kadınlarla olabilmek iç in her yolu deneyen Otisabi, yedinci kitapta da istikrarını koruyor!
 
Otisabi, Türkiye mizah ve ç izgiroman dünyasının en uzun soluklu nadir kahramanlarından. 1994 yılında Otisabi maceralarını çizmeye başlayan Yılmaz Aslantürk kahramanımızı koşturmaya devam ediyor.
 
Yılmaz Aslantürk’ün başarısı, yıllardır hayli tartışmalı bir anti-kahramanı sürekli artan bir okuyucu kitlesine sevdirmesi. Kadın erkek ilişkilerini Otisabi karakteri üzerinden taraflı ama belki de şimdiye kadar hiç olmadığı kadar dürüstçe işledi. Otisabi, maceralarında peşinden koştuğu kadınları elde etse de, edemese de kimi zaman olduğu gibi ilişki peşinde koşarken canını zor kurtarsa da yaşadıklarından ders çıkarmayı bilmiştir. Otisabi öyküleri dikkatli bakan gözler için şehirli ve bekar bir erkeğin, sadece kadınlarla değil değişen ve dönüşen dış dünyayla olan ilişkisini de eleştirel bir bakış açısıyla konu ediniyor. Sevilen yan karakterler, cinsellik delisi ev sahibi Nejat Amca, tipik bir kaybeden komşusu Kaan, kurnaz patronu Zafer Bey ve geveze iş arkadaşları Otisabi öykülerine hem güncel olaylara dokunma hem de değişen değer yargılarını alaya alma fırsatı tanıyor.
 
 

{strong}Otisabi 7 – Sen De Beni Öp isimli kitap 64 sayfadan oluşmaktadır ; Yılmaz Aslantürk tarafından kaleme alınmıştır. KOMİK ŞEYLER YAYINCILIK tarafından 18.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Otisabi 7 – Sen De Beni Öp kitabın özetini okuyabilir, Otisabi 7 – Sen De Beni Öp kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Otisabi 7 – Sen De Beni Öp kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Otisabi 7 – Sen De Beni Öp kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir