Ölümsüz Iron Fist Cilt 01 Son Iron Fist Hikayesi pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

YAŞAYAN SİLAHIN DÖNÜŞÜ! Çocukluğunda yetim kalan ve kayıp şehir K’un-Lun’da büyütülen Danny Rand, Amerika’ya mistik dövüş sanatları ustası Iron Fist olarak dönse de, üstün kung-fu becerileri bile onun uygar dünyada yerini bulmasını sağlayamadı. Iron Fist kimliğiyle peşindeki hükümet güçleriyle, Danny Rand kimliğiyle de ona miras kalan milyar dolarlık şirketle boğuşan genç savaşçı, yalnızca kendini korumaya değil, gerçek benliğini bulmaya da çalışıyor. Üstelik Danny, bu çifte arayış sırasında yüzlerce yıldır süren Iron Fist efsanesinin, hayal ettiğinden bile daha fazla sırla dolu olduğunu öğrenecek. Luke Cage, Misty Knight ve Colleen Wing’in konuk yıldız olarak boy gösterdiği, Ed Brubaker, Matt Fraction ve David Aja tarafından yaratılan bu heyecan dolu dövüş sanatları aksiyon-macerasını kaçırmayın!
 
Bu ciltte IMMORTAL IRON FIST #1-6 sayıları bir araya getirilmiştir.
 

{strong}Ölümsüz Iron Fist Cilt 01 Son Iron Fist Hikayesi isimli kitap 144 sayfadan oluşmaktadır ; Ed Brubaker tarafından kaleme alınmıştır. ÇİZGİ DÜŞLER tarafından 25.11.2020 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Ölümsüz Iron Fist Cilt 01 Son Iron Fist Hikayesi kitabın özetini okuyabilir, Ölümsüz Iron Fist Cilt 01 Son Iron Fist Hikayesi kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Ölümsüz Iron Fist Cilt 01 Son Iron Fist Hikayesi kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Ölümsüz Iron Fist Cilt 01 Son Iron Fist Hikayesi kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir