Olağanüstü Beyefendiler Cemiyeti Cilt 2 pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Alan Moore ve Kevin O’Neill’ın yarattığı Olağanüstü Beyefendiler Cemiyeti, ikinci cildiyle devam ediyor! Bu sefer düşmanlar uzak bir yerden, Mars’tan geliyor ve yalnızca İngiltere’nin değil, dünyanın da kaderi kahramanlarımızın elinde. Allan Quatermain, Mina Harker, Kaptan Nemo, Hawley Griffin ve Edward Hyde hem bu yenilmez görünen düşmanlara hem de içlerindeki bir haine karşı savaşmak zorunda. Dünya üzerindeki pek çok gizli ve inanılmaz yerin anlatıldığı “Yeni Gezginin Almanağı” ile “Olağanüstü Beyefendiler Oyunu” da bu nefes nefese maceranın sonunda okurları bekliyor!
 

{strong}Olağanüstü Beyefendiler Cemiyeti Cilt 2 isimli kitap 224 sayfadan oluşmaktadır ; Alan Moore tarafından kaleme alınmıştır. YAPI KREDİ YAYINLARI tarafından 01.08.2019 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Olağanüstü Beyefendiler Cemiyeti Cilt 2 kitabın özetini okuyabilir, Olağanüstü Beyefendiler Cemiyeti Cilt 2 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Olağanüstü Beyefendiler Cemiyeti Cilt 2 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Olağanüstü Beyefendiler Cemiyeti Cilt 2 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir