Olağanüstü Beyefendiler Cemiyeti Cilt: 1 pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

FROM HELL’in saygıdeğer yazarından ve MARSHAL LAW’un takdir gören illüstratöründen heyecan dolu bir macera.
 
Londra, 1898. Victoria Devri sona ererken yirminci yüzyıl yaklaşıyor. Yaşanan büyük değişikliklerin yanında bir durgunluk çağı bu. Bir iffet düzeninin yanında bayağı bir karmaşanın hüküm sürdüğü bir çağ. Kahramanlara ihtiyaç duyan bir devir bu.
Allan Quatermain, Kaptan Nemo, Hawley Griffin, Dr. Henry Jekyll, Bay Edward Hyde ve Mina Murray işte o kahramanlar. Beraber, Olağanüstü Beyefendiler Cemiyeti’ni teşkil ediyorlar.
Esrarengiz “M”nin emri altındaki gizemli Campion Bond tarafından işe alınan bu altı maceracı, yardıma muhtaç imparatorlukları tarafından biraz da zorla hizmete alınıyor. Karşılarındaysa alçak Doktor’un dünyaya hâkim olmak için yaptığı rezil planı var. Ama işler tam olarak göründüğü gibi değil; gizli ve hücresel
 

{strong}Olağanüstü Beyefendiler Cemiyeti Cilt: 1 isimli kitap 192 sayfadan oluşmaktadır ; Alan Moore tarafından kaleme alınmıştır. YAPI KREDİ YAYINLARI tarafından 05.04.2019 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Olağanüstü Beyefendiler Cemiyeti Cilt: 1 kitabın özetini okuyabilir, Olağanüstü Beyefendiler Cemiyeti Cilt: 1 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Olağanüstü Beyefendiler Cemiyeti Cilt: 1 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Olağanüstü Beyefendiler Cemiyeti Cilt: 1 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir