Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Marvel Evreni’nde şimdiye kadar eşi benzeri görülmemiş bir grup New York sokak çocuğuna merhaba deyin!
X-Men’in hayali her zaman için çaresizlikten umut yaratmak olmuştur.
Genç bir mutantın en ümitsiz anında Charles Xavier, onu bağrına basmak üzere daima köşe başında beklemektedir.
Ama Xavier aynı anda her yerde olamaz. Yemekten tutun sığınacak bir yuvaya, hatta sevgiye ihtiyaç duydukları her şey için kendi başlarının çaresine bakmak zorunda kalan bir grup genç mutant ne yapabilir? Kirli suratlı ve asi melekler, Magneto’nun bir sonraki saldırısına hazırlanmak yerine asla uyumayan şehrin soğuk ve haşin koşullarında hayatta kalmayı öğrenmek zorunda kalırlar. Sokaklar X-Men dünyasına ev sahipliği yaparken hayatta kalma mücadelesi hiç olmadığı kadar tehlikeli olacak!
Bu ciltte Joe Quesada (Daredevil: Father) tarafından yazılıp Joshua Middleton (Superman/Shazam: First Thunder) ve Robert Teranishi (Iron Man) tarafından çizilen NYX #1-7 arasındaki sayılar bir araya getirilmiştir.
 

{strong}NYX – Özenti isimli kitap 208 sayfadan oluşmaktadır ; tarafından kaleme alınmıştır. MARMARA ÇİZGİ YAYINLARI tarafından 03.08.2017 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}NYX – Özenti kitabın özetini okuyabilir, NYX – Özenti kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. NYX – Özenti kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
NYX – Özenti kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir