Ms. Marvel Cilt 2 / Niye Nesli pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Mucit de kim ve Ms.Marvel ve tüm arkadaşlarından ne istiyor? Belki Wolverine bu konuda yardım edebilir! Tabi eğer Kamala en sevdiği süper kahramana hayranlık gösterileri yapmayı bırakırsa. Sonrasında ise, kraliyet köpeği Kilitçene ile tanıştığında Kamala’nın yolu Inhumanlar ile kesişiyor. Ama Kilitçene’nin Kamala ile birlikte olmasının gerçek nedeni ne? Ms. Marvel geçmişi hakkında daha çok şey keşfederken Mucit de geleceğini tehdit ediyor. Etrafa daha fazla zarar vermeden önce bu manyak kötü adamı durdurmak amacıyla Kamala hiç beklenmedik bir grup kahramanı bir araya getiriyor ancak baş edebileceğinden fazlasına mı kalkıştı? Ve Ms. Marvel’ın hayatı daha ne kadar süre Kamala Khan’ınkini ele geçirmeye devam edecek? Kamala Khan neden en iyi (ve en sevimli) yeni süper kahraman olduğunu kanıtlamaya devam ediyor!
 

{strong}Ms. Marvel Cilt 2 / Niye Nesli isimli kitap 136 sayfadan oluşmaktadır ; G. Willow Wilson tarafından kaleme alınmıştır. ARKABAHÇE YAYINCILIK tarafından 09.12.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Ms. Marvel Cilt 2 / Niye Nesli kitabın özetini okuyabilir, Ms. Marvel Cilt 2 / Niye Nesli kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Ms. Marvel Cilt 2 / Niye Nesli kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Ms. Marvel Cilt 2 / Niye Nesli kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir