Ms. Marvel Cilt 1 / Normal Değil pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Kamala Khan, Jerseyli sıradan bir kızdır – ta ki birdenbire sıra dışı yeteneklerle güçlenene kadar. Ama yeni Ms. Marvel gerçekte kimdir? Bir genç mi? Müslüman mı? Inhuman mı? Kamala Khan, Marvel Evreni’ni kasıp kavururken bu soruların cevaplarını öğrenin! Kamala yeni sahip olduğu güçlerin tehlikelerini keşfederken, bunların arkasındaki gizemi de ortaya çıkarır. Kamala bu muazzam yetenekleri kullanmaya hazır mı? Yoksa bu mirasın ağırlığı ona fazla mı gelecek? Kamala da bunu bilmiyor. Ama sizin için geliyor, Jersey! Çok beğenilen yazar G. Willow Wilson (Air, Kahire) ve çok sevilen çizer Adrian Alphona (Runaways) tarih yazıyorlar!
 
Bu ciltte G. Willow Wilson’ın yazıp, Adrian Alphona’nın çizdiği Ms. Marvel (2014) #1-5 ve All-New Marvel Now! Point One #1’den bazı sayfalar bir araya getirilmiştir.
 

{strong}Ms. Marvel Cilt 1 / Normal Değil isimli kitap 126 sayfadan oluşmaktadır ; G. Willow Wilson tarafından kaleme alınmıştır. ARKABAHÇE YAYINCILIK tarafından 12.02.2020 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Ms. Marvel Cilt 1 / Normal Değil kitabın özetini okuyabilir, Ms. Marvel Cilt 1 / Normal Değil kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Ms. Marvel Cilt 1 / Normal Değil kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Ms. Marvel Cilt 1 / Normal Değil kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir