Ms. Marvel 5 Aşırı Ünlü pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

DİKKAT ET DÜNYA.
KAMALA KHAN ARTIK BİR AVENGERS ÜYESİ.
 
O yeni favoriniz. O herkesin yeni favorisi. Ve şimdi birinci ligde. Fakat gerçekten Dünya’nın En Büyük Kahramanları arasında yer alabilecek seviyede mi? Dünyayı kurtarmak önemli tabi, ama Jersey City’nin hala koruyucusuna ihtiyacı var, özellikle bir kentsel dönüşüm şirketi şehri “yenileme” projesi için seçtiğinde. Ve reklamlarında Ms. Marvel’ın yüzünü kullandıklarında ise, kentsel dönüşüme karşı mücadele kişisel bir hal alıyor ancak şirketin hedefinde gayrimenkul dışında başka şeyler de var! Kamala notlarını ve özel hayatını mahvetmeden şehrini yok eden bu takım elbiselileri alt edebilecek mi? Özel hayattan bahsetmişken, Bruno ile takılan şu yeni kız da kim? Ve Kamala kendisine suçla mücadelede yardım etmesi için otomatonlardan bir ordu yarattığında, fazla Ms. Marvel’ın esasında iyi bir şey olmadığını öğrenebilecek mi? Toplanın, Kamala hayranları, olaylar çılgın bir hal alacak!
 

{strong}Ms. Marvel 5 Aşırı Ünlü isimli kitap 136 sayfadan oluşmaktadır ; G. Willow Wilson tarafından kaleme alınmıştır. ARKABAHÇE YAYINCILIK tarafından 24.02.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Ms. Marvel 5 Aşırı Ünlü kitabın özetini okuyabilir, Ms. Marvel 5 Aşırı Ünlü kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Ms. Marvel 5 Aşırı Ünlü kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Ms. Marvel 5 Aşırı Ünlü kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir