Mezarlarınıza Tüküreceğim (Çizgi Roman) pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

“Zamanı geldiğinde Tanrı seni affedecektir. Ama O’na, kolların ve yüreğin açık gitmek zorundasın.”
 
Borıs Vian’ın en çok tartışılan eserlerinden biri olan Mezarlarınıza Tüküreceğim’in çizgi roman uyarlaması, yazarın sert ve provokatif cümlelerini şahane bir biçimde görsele aktarıyor.
 
Yirmi altı yaşındaki, beyaz tenli bir melez olan Lee Anderson, beyaz bir kıza âşık olduğu için linç edilen siyah abisinin ölümünden sonra kasabasından ayrılır, ABD’nin güneyindeki Buckton’da bir kitapçıda işe girer. Yetenekli bir blues müzisyeninin sesine sahip olan, uzun boylu, yakışıklı ve cömert Lee, kasabadaki kızların ilgisini üstüne çeker. Edindiği arkadaşlarla birlikte sefahat hayatı sürmeye başlar fakat aklında tek bir düşünce vardır: Olabilecek her şekilde abisinin intikamını almak.
 
Mezarlarınıza Tüküreceğim, Jean-David Morvan (Yedi Yakuza) tarafından çizgi romana uyarlandı ve Rafael Ortiz (Crossed), Scietronc (Ted Bundy) ve Rey Macutay (Ravage) tarafından resimlendi.
 

{strong}Mezarlarınıza Tüküreceğim (Çizgi Roman) isimli kitap 112 sayfadan oluşmaktadır ; Boris Vian tarafından kaleme alınmıştır. İTHAKİ YAYINLARI tarafından 01.07.2021 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Mezarlarınıza Tüküreceğim (Çizgi Roman) kitabın özetini okuyabilir, Mezarlarınıza Tüküreceğim (Çizgi Roman) kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Mezarlarınıza Tüküreceğim (Çizgi Roman) kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Mezarlarınıza Tüküreceğim (Çizgi Roman) kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir