Meydan Okuyan Kadınlar pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Annette kadınların suda daha rahat hareket etmelerini sağlayacak başka bir giysi üzerine düşünmeye başladı. İç çamaşırlarını birleştirerek bir örnek dikti ve bu yeni kıyafeti sergilemek için İngiliz Kraliyet Ailesinin önünde yüzmeye davet edildiği günü seçti. İzleyiciler öfkelenmişti, ama Annette farkında olmadan kadınların hayatında devrim yaratmıştı. Belki de onu özetlemenin en iyi şekli şu olabilir: Kadınların bedenlerinin özgürleşmesine yardımcı oldu.
Bu kitap, iktidarı ele geçirip Çin’e en ferah dolu dönemini yaşatan imparatoriçeden dünya rekorunu kıran atlete, çocuk gelin olmaktan kaçıp rap yıldızı olan Sonita’dan araştırmacı gazeteciliği başlatan Nelly Bly’e, kadınların hikâyelerini anlatıyor. 
Bu cüretkâr kadınlar hayatın önlerine çıkardığı engelleri aşıyor ve kendi seçimlerini yapıyor. Kadın olmak, kabile lideri olmayı, uzaya gitmeyi engelleyemiyor. Meydan Okuyan Kadınlar kendine karşı dürüst kalarak hayatını yaşamak isteyen herkes için ilham verici öyküler paylaşıyor.
 

{strong}Meydan Okuyan Kadınlar isimli kitap 312 sayfadan oluşmaktadır ; Penelope Bagieu tarafından kaleme alınmıştır. ALFA YAYINLARI tarafından 15.04.2021 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Meydan Okuyan Kadınlar kitabın özetini okuyabilir, Meydan Okuyan Kadınlar kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Meydan Okuyan Kadınlar kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Meydan Okuyan Kadınlar kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir