Metin ve Ekibi Norlara Karşı / Uzay Macerası No :1 pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Bu ekibin üyesi olmak akıllı, cesur ve çevik olmayı gerektirir!
 
Okul dışındaki vakitlerinin çoğunu, yolunda gitmeyen şeyleri düzeltmeye çalışmak için harcadılar. Maceradan maceraya koşup çözülmesi zor olayların üstesinden gelmeyi başardılar. Artık yorulmuş, bir tatili hak etmişlerdi. Yaz tatilini geçirmek üzere Toroslar’ın zirvesinde şirin bir yaylaya gittiler. Amaçları sadece dinlenmek ve tatilin tadını çıkarmaktı. Ama bu tatil, hiç de hayal ettikleri gibi olmadı. Gökyüzünden düşen uzay gemisi, uzaylılar, Norlar, Profesör Cesur Kalyoncu, robotlaşan insanlar ve daha birçok gizem… Bu seferki serüvende ekibin işi hiç de kolay olmayacak. Düşmanları çok güçlü. Üstelik bu dünyadan da değiller.
 
8 yaş ve üzeri okuyucuya hitap eden Metin ve Ekibi’nin maceraları; canlı ve renkli çizimleriyle, sıra dışı kurgusuyla “çizgi roman” olarak kaldığı yerden devam ediyor.
 

{strong}Metin ve Ekibi Norlara Karşı / Uzay Macerası No :1 isimli kitap 64 sayfadan oluşmaktadır ; Mustafa Dedeler tarafından kaleme alınmıştır. ÇAMLICA ÇOCUK YAYINLARI tarafından 11.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Metin ve Ekibi Norlara Karşı / Uzay Macerası No :1 kitabın özetini okuyabilir, Metin ve Ekibi Norlara Karşı / Uzay Macerası No :1 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Metin ve Ekibi Norlara Karşı / Uzay Macerası No :1 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Metin ve Ekibi Norlara Karşı / Uzay Macerası No :1 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir