Masallar Cilt 9 İmparatorluğun Oğulları pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

İnsan dünyasında yaşayan hür kahramanlar Düşman’a imparatorluğunun merkezindeki en kıymetli varlıklarından birini imha ederek büyük bir darbe indirmiş ve böylece iki dünya arasında patlak verecek topyekûn bir savaşın da yolunu açmışdı. Anadiyarlar’ın hâkimleri yaralarını sarıp kuvvet toplamakla meşgulken Masalkent sakinleri de elde ettikleri zaferin sağladığı bu nadir barış döneminin tadını çıkarmaktadır. Ama herkes bunun fırtına öncesi sessizlik olduğunu bilmektedir –hatta rüzgarların dahi bir taraf seçmekten başka seçeneği kalmayacaktır.
 
Masallar: İmparatorluğun Oğulları Mark Buckingham, Steve Leialoha,
Andrew Pepoy ve birçok konuk çizerin çizimlerini içeren yazar Bill Willingham’ın ödüllü VERTIGO serisinin 52-59. Sayılarını kapsamaktadır.
 

{strong}Masallar Cilt 9 İmparatorluğun Oğulları isimli kitap 200 sayfadan oluşmaktadır ; Bill Willingham tarafından kaleme alınmıştır. ARKABAHÇE YAYINCILIK tarafından 30.06.2017 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Masallar Cilt 9 İmparatorluğun Oğulları kitabın özetini okuyabilir, Masallar Cilt 9 İmparatorluğun Oğulları kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Masallar Cilt 9 İmparatorluğun Oğulları kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Masallar Cilt 9 İmparatorluğun Oğulları kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir