Masallar Cilt 7 1001 Gece Masalları pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

“Harika düşünülmüş bir fikir… günümüz New York’una sürülen masal kahramanlarının hikâyesi. ” 
-The Washington Post-

Kültür Çatışması
Masalkent’in sakinleri Düşman’ın gerçek kimliğini öğrendikten sonra insan dünyasındaki yeni vatanlarını savunmak için bir an önce hazırlıklara koyuluyorlar -bu da Düşman’ın ordularının işgaline uğramamış herkesle ittifak kurmak anlamına geliyor. Fakat Arap Anadiyarları’ndan gelen heyetin Masalkent’e ulaşması bu tür işbirliği tesisinin aslında ne kadar zor olduğunu herkese gösterecek – özellikle de taraflardan biri beraberinde sihirli bir yıkım silahı getirmişse.

Masallar: 1001 Gece (Ve Gündüz) Masalları; Mark Buckingham, Steve Leialoha, Jim Fern, Jimmy Palmiotti ve Andrew Pepoy’un çizimlerini içeren yazar Bill Willingham’ın ödüllü VERTIGO eserinin 42-47. sayılarını kapsamaktadır.
 

{strong}Masallar Cilt 7 1001 Gece Masalları isimli kitap 144 sayfadan oluşmaktadır ; Bill Willingham tarafından kaleme alınmıştır. ARKABAHÇE YAYINCILIK tarafından 22.08.2016 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Masallar Cilt 7 1001 Gece Masalları kitabın özetini okuyabilir, Masallar Cilt 7 1001 Gece Masalları kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Masallar Cilt 7 1001 Gece Masalları kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Masallar Cilt 7 1001 Gece Masalları kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir