Masallar Cilt: 6 Anadiyarlar pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Düşman’ın, dünyalarına düzenlediği ilk atağı geri püskürten Masalkent sakinleri; şimdi kendilerini, bunu takip edeceği kesin olan büyük çaplı savaşa hazırlamak zorunda. Kahramanlar’dan biri için bu, şehir değiştirip altın ve ölümsüzlükle döşeli bir yol olacağını umduğu satılık bir Hollywood yapımcısı olarak yeni bir kariyere başlamak
anlamına geliyor. Diğer bir Kahraman içinse Anadiyarlar’dan düşman bölgesinin kalbine uzanan ve Düşman’ın kim olduğuna dair gizemin sonunda açığa kavuşacağı tehlikeli bir yolculuğu işaret ediyor.

Yazar Bill Willingham’ın övgü ile karşılananVERTIGO serisi MASALLAR’ın  #34-41 sayılarını bir araya toplayan MASALLAR: ANADİYARLAR cildi, Mark Buckingham, Steve Leialoha, David Hahn, Lan Medina ve Dan Green’in çizimlerini içermektedir.
 

{strong}Masallar Cilt: 6 Anadiyarlar isimli kitap 192 sayfadan oluşmaktadır ; Bill Willingham tarafından kaleme alınmıştır. ARKABAHÇE YAYINCILIK tarafından 11.04.2016 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Masallar Cilt: 6 Anadiyarlar kitabın özetini okuyabilir, Masallar Cilt: 6 Anadiyarlar kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Masallar Cilt: 6 Anadiyarlar kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Masallar Cilt: 6 Anadiyarlar kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir