Masallar Cilt: 5 Kötü Mevsimler pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Masalkent Muharebesi’nin kazanılmasından ve New York’un olup bitenlerden bihaber olmasındanİstifade eden Kahramanlar, düşünmeye ve her şeyi yeniden inşa etmeye vakit bulurlar. Düşman ajanının sorgulanması ve PamukPrenses’in yaklaşan doğumuyla ilgili fikir yürütmekten kalan zamanlar haricinde tabii ki.
Doğacak çocukların babası Bigby eski bir dostunu ziyarete gider; Daha eski ve çok daha büyük bir savaştan kalma bir yadigar. Masalkent Belediye Başkanı içinse uyanıp sivil idarenin acı gerçeklerini –ve çelişen taleplerini– görme zamanı gelmiştir. Pamuk’a gelince uzun ve sancılı bir doğum onu beklemektedir;
birlikte hem sevindirip hem de yürek burkacak nice sürprizler.
MASALLAR: KÖTÜ MEVSİMLER
Bill Willingham’in ünlü VERTIGO eserinin 22 ve 28-33’üncü sayılarını ve Mark Buckingham, Steve Leialoha, Tony Akins ve Jimmy Palmiotti’nin çizimlerini içermektedir.
 

{strong}Masallar Cilt: 5 Kötü Mevsimler isimli kitap 168 sayfadan oluşmaktadır ; Bill Willingham tarafından kaleme alınmıştır. ARKABAHÇE YAYINCILIK tarafından 05.02.2016 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Masallar Cilt: 5 Kötü Mevsimler kitabın özetini okuyabilir, Masallar Cilt: 5 Kötü Mevsimler kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Masallar Cilt: 5 Kötü Mevsimler kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Masallar Cilt: 5 Kötü Mevsimler kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir