Masallar 11 / Savaş, Barış ve Kalanlar pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

İnsan dünyasında yaşayan hür kahramanlarla anavatanları işgal eden imparatorluk arasındaki savaş başlamak üzere ve çizgi roman kahramanları çoktan büyük ölçüde ilerleme kaydetmeyi başardılar. Durdurulamaz tahta askerleri etkisiz hale getirilen Düşman, yüksek teknolojiyi zırh delici mermi ve lazer güdümlü bomba olarak tatmak üzere. Fakat yüzlerce dünyanın hükümdarı kolay kolay pes edecek gibi görünmüyor –ve elinin altında masalkent sakinlerini bekleyen birkaç sürprizi daha var.  
 
Mark Buckingham, Steve Leialoha, Niko Henrichon ve Andrev Pepoy’ın çizimlerini içeren, yazar Bill Willingham’ın ödüllü VertIgo serisi MASALLAR İYİ PRENS’in 70-75. Sayılarını kapsamaktadır.
 

{strong}Masallar 11 / Savaş, Barış ve Kalanlar isimli kitap 192 sayfadan oluşmaktadır ; Bill Willingham tarafından kaleme alınmıştır. ARKABAHÇE YAYINCILIK tarafından 12.11.2019 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Masallar 11 / Savaş, Barış ve Kalanlar kitabın özetini okuyabilir, Masallar 11 / Savaş, Barış ve Kalanlar kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Masallar 11 / Savaş, Barış ve Kalanlar kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Masallar 11 / Savaş, Barış ve Kalanlar kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir