Masallar 10 / İyi Prens pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

İnsan dünyasında yaşayan hür Masalkent halkı ve Düşman arasında başlayacak topyekûn bir savaş adım adım yaklaşırken artık her şey Sinekkapan olarak bilinen kapıcının elindedir. Asırlar boyunca atlattığı travmalardan hiçbirini hatırlamadan yaşayan Prens Ambrose’u (daha mutlu dönemlerinde bu isimle bilinirdi.) çok uzun ve meşakkatli bir seyahat beklemektedir, bu seyahatle ölü diyarlardan geçip düşman topraklarının tam merkezine çıkacak olan bu mütevazı kahraman oraya vardıktan sonra hayatının en çetin sınavıyla yüzleşecek ve hem Masalkent’in hem de Anadiyarlar’ın akıbeti bu sınavın sonucuna bağlı olacak.
 
Mark Buckingham, Steve Leialoha, Aaron Alexovich ve Andrev Pepoy’ın çizimlerini içeren, yazar Bill Willingham’ın ödüllü VertIgo serisi MASALLAR İYİ PRENS’in 60-69. Sayılarını kapsamaktadır.
 

{strong}Masallar 10 / İyi Prens isimli kitap 240 sayfadan oluşmaktadır ; Bill Willingham tarafından kaleme alınmıştır. ARKABAHÇE YAYINCILIK tarafından 25.09.2018 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Masallar 10 / İyi Prens kitabın özetini okuyabilir, Masallar 10 / İyi Prens kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Masallar 10 / İyi Prens kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Masallar 10 / İyi Prens kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir