Marco Polo (Ciltli) İpek Yolu pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Doğudan Venedik’e gelen tüccarlar gizemli diyarlardan ve halklardan, fırtınalı denizlerden ve eşkıyaların hüküm sürdüğü çöllerden söz ederler. On yedi yaşındaki Marco Polo bu öyküleri dinlerken bir yandan da o daha çocukken yola çıkıp Doğuya giden babası Niccolò ve amcası Matteo’ya katılma hayaliyle yaşar. “Yolculukların yolculuğu” 1271’de gerçekleşir: Niccolò ile Matteo Kubilay Han’a, Kudüs’teki Kutsal Mezar’ın yağını ve Papa’nın yüz elçisini götürmek üzere Çin’den dönerler. Üçlü Venedik’ten yola çıkıp Filistin’e ulaşırlar, oradan Gürcistan, Ermenistan, İran ve Afganistan’a geçerler. Ticaret yapa yapa Uyguristan’ın çöllerini geçerler ve Çin İmparatorluğunun kalbine ulaşırlar; burada Marco Polo Büyük Han’ın güvenini kazanarak dünyanın en güçlü elçilerinden biri haline gelir.
 

{strong}Marco Polo (Ciltli) İpek Yolu isimli kitap 210 sayfadan oluşmaktadır ; Marco Tabilio tarafından kaleme alınmıştır. ALFA YAYINLARI tarafından 12.06.2017 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Marco Polo (Ciltli) İpek Yolu kitabın özetini okuyabilir, Marco Polo (Ciltli) İpek Yolu kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Marco Polo (Ciltli) İpek Yolu kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Marco Polo (Ciltli) İpek Yolu kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir