Mandela ve General (Çizgi Roman) pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

1990. Nelson Mandela 27 yıl yattıktan sonra hapisten çıkıyor. Güney Afrika’da ırk ayrımcısı rejimin taraftarları ile ANC arasında şiddetli gerilimler yaşanıyor. Aşırı sağcı silahlı gruplar iktidarı ellerinde tutabilmek için örgütlenmeye çalışıyorlar. Afrikanerlerin liderleri bu milis güçlerini birleştirmek amacıyla emekli general Viljoen’e yaklaşıyorlar. Viljoen 1993’te, Nazizmin en kötü zamanlarını hatırlatan Potchefstroom toplantısında bu hareketin başına geçiyor. Yeni bir “Boer ordusu” kurulurken, devrimci hareketler gettoları sarsan eylemler yapıyorlar.
 
O zaman Nelson Mandela hayatında rastladığı en zor sorunlardan biriyle karşı karşıya kalıyor: İç savaştan kaçınmak. Bu konuda sadece iki silahı var: Sabrı ve karizması. Ülkenin patlamaya hazır bir barut fıçısına dönüştüğü, on binlerce silahlı insanın sokaklara çıktığı böyle bir ortamda, General Viljoen’i nasıl etkileyip demokratik sürece katılması için ikna edecek?
 

{strong}Mandela ve General (Çizgi Roman) isimli kitap 112 sayfadan oluşmaktadır ; John Carlin tarafından kaleme alınmıştır. ALFA YAYINLARI tarafından 12.10.2018 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Mandela ve General (Çizgi Roman) kitabın özetini okuyabilir, Mandela ve General (Çizgi Roman) kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Mandela ve General (Çizgi Roman) kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Mandela ve General (Çizgi Roman) kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir