Malcolm X Çizgilerle Yaşam pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Kısacık hayatını Afrika kökenli Amerikalıların kölelikten ve ayrımcılıktan kurtulma mücadelesiyle geçiren güçlü lider Malcolm X 1965’te, henüz 40 yaşındayken öldürülmüştü. Malcolm’un sıkıntılı bir çocukluktan çıkıp etkili, gür sesli bir lider ve sonunda trajik bir kahramana dönüşümü, Malcolm X:Çizimlerle Yaşam’da ödül sahibi grafik ressam Randy DuBurke’ün çizimleriyle ve iki kez Eisner Ödülü kazanan Andrew Helfer’in senaryosuyla canlandırılıyor.

Çizimlerle Yaşam dizimizde, tarihi değiştiren kişilerin, olayların çizgi anlatımlarını bulacaksınız. Usta çizerlerin kalemlerinden çıkan bu kitaplar dünyaya ve tarihe bakışınızda yeni ufuklar açacak.
 

{strong}Malcolm X Çizgilerle Yaşam isimli kitap 108 sayfadan oluşmaktadır ; Andrew Helfer tarafından kaleme alınmıştır. EVEREST YAYINLARI tarafından 01.06.2010 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Malcolm X Çizgilerle Yaşam kitabın özetini okuyabilir, Malcolm X Çizgilerle Yaşam kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Malcolm X Çizgilerle Yaşam kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Malcolm X Çizgilerle Yaşam kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir