Labirent Jean-Paul Sartre’la Varoluşsal Bir Arayış pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

“DOĞRU YA DA YANLIŞ YOL YOKTUR,
SADECE SEÇTİĞİNİZ YOL VARDIR.”
 
Doğarız, büyürüz, okula gideriz, bir yandan hayatımızı idame ettirmeye çalışırken bir yandan da hayaller kurarız, nihayetinde mezun oluruz ve hemen ardından gerçeklerle yüzleşiriz… Tam da bu dönemeçteyken, içine dalacağımız hengâmeye Jean-Paul Sartre’ın felsefesiyle tanışmaktan daha iyi bir hazırlık yolu olabilir mi?
 
 Varoluş labirentinde kapana kısılmış bir farenin hikâyesi üzerinden zekice biçimlendirilmiş bu alegorik yapıt, Sartre’ın varoluşçu felsefesinin temel fikirlerini gencinden yaşlısına her okuyucunun anlayabileceği mizahi bir dille sunuyor.
 
Ünlü İngiliz filozof Gary Cox ve felsefe profesörü Christine Daigle’ın değerli katkılarıyla unutulmaz bir esere dönüşen Labirent, Sartre’ın varoluşçuluğunu anlamak isteyenler için dolambaçlı bir yol olmaktan ziyade altın değerinde bir kestirme.

 
 

{strong}Labirent Jean-Paul Sartre’la Varoluşsal Bir Arayış isimli kitap 150 sayfadan oluşmaktadır ; Ben Argon tarafından kaleme alınmıştır. EPSİLON YAYINEVİ tarafından 10.11.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Labirent Jean-Paul Sartre’la Varoluşsal Bir Arayış kitabın özetini okuyabilir, Labirent Jean-Paul Sartre’la Varoluşsal Bir Arayış kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Labirent Jean-Paul Sartre’la Varoluşsal Bir Arayış kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Labirent Jean-Paul Sartre’la Varoluşsal Bir Arayış kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir