Kunteper Canavarı 1 / Zın pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Bu kitabın adı-sesli-okunmaması-gereken romantik başkahramanının, Cengiz Üstün’ün kalemiyle ilk macerasına atılmasının üzerinden çeyrek asır geçti. L-Manyak ve Lombak dergilerinde yayınlanan heyecan ve gerilim dolu maceralar sayesinde kulaktan kulağa yayılarak efsane mertebesine ulaşan seri, ilk defa sıralı bir şekilde toplanarak siz okurların beğenisine sunuluyor. Türkiye’nin internet öncesi yakın geçmişinin geyikleri ve orta sınıf endişeleri için benzersiz bir arşiv olan bu hikâyeler, eski okurların olduğu kadar yeni okurların da gizli kapaklı muhabbetlerinin uzun süre boyunca merkezinde olacak.

Marmara Çizgi’den size bir tavsiye, siz siz olun ve bu kitapta okuduklarınızı sadece kendinize saklayın. Yoksa… ZIN
 

{strong}Kunteper Canavarı 1 / Zın isimli kitap 72 sayfadan oluşmaktadır ; Cengiz Üstün tarafından kaleme alınmıştır. MARMARA ÇİZGİ YAYINLARI tarafından 15.06.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Kunteper Canavarı 1 / Zın kitabın özetini okuyabilir, Kunteper Canavarı 1 / Zın kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Kunteper Canavarı 1 / Zın kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Kunteper Canavarı 1 / Zın kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir