Komançi 3. Kitap (3 Albüm Birden) pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Hermann ile Greg’in gelmiş geçmiş en büyük çizgi western’lerden sayılan Komançi serisinin devam maceraları YKY tarafından Şeytanın Parmağı (1977), Şerifler (1980) ve Şeytanın Sevinç Naraları (1981) Komançi – 3’te toplandı.
Uygarlık alametleri Vahşi Batı’da belirmeye başladığında artık bu modern dünyayı anlamakta zorlanan kızıl kovboy Red Dust şerif yardımcılığından ayrılıp henüz uygarlıktan nasibini almamış bölgelere doğru yolu koyulur. Alev kafalı sonunda aradığı macerayı bulacak, topraklarını bakır madencilerine vermek istemeyen çiftçi ve azılı haydutların kavgasının tam ortasında düşecektir. Tabii bu kez seyirci olarak, ne de olsa Vahşi Batı’nın gelmiş geçmiş en korkusuz tetikçisinin yanında yer alacaktır. Red Dust, Vahşi Batı’nın insanlıktan nasibini almış şerefli kovboyu, her zaman her türlü mücadeleye hazırdır… Komançi’yi yazan Michel Greg, çizgi dünyasında bilinen adıyla Greg, 250’yi aşkın çalışmasıyla en hızlı üreten yazar/çizerlerdendi. Albümün çizimlerini ise Hermann, tam adıyla Hermann Huppen üstlemişti. Hermann da Greg gibi çizgi dünyasına hem yazarak hem çizerek emek vermiş bir Belçikalı ustaydı.
 

{strong}Komançi 3. Kitap (3 Albüm Birden) isimli kitap 144 sayfadan oluşmaktadır ; Michel Greg tarafından kaleme alınmıştır. YAPI KREDİ YAYINLARI tarafından 18.02.2016 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Komançi 3. Kitap (3 Albüm Birden) kitabın özetini okuyabilir, Komançi 3. Kitap (3 Albüm Birden) kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Komançi 3. Kitap (3 Albüm Birden) kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Komançi 3. Kitap (3 Albüm Birden) kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir