Kiraz’ın Günlükleri 2. Cilt: Hector’un Kitabı pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Kiraz’ın günlükleri çizgi roman serisi ikinci cildiyle devam ediyor.
 
Kiraz, 11 yaşında bir kız çocuğu ve 11 yaşındaki tüm çocuklar gibi son derece meraklı. En büyük hayali ise bir gün büyük bir romancı olmak, bunun için etrafında olup bitenleri yakından gözlemleyip tüm yaşadıklarını defterine yazıyor.
 
Yaz tatili geldi çattı, arkadaşlarının yokluğunda Kiraz’ın canı çok sıkılıyor. Ancak çok geçmeden yeni bir gizemin peşine düşecek. Mahallesinden yaşlı bir kadın her hafta aynı gün aynı saatte otobüsle nereye gidip geliyor?
 
Line ve Erica’nın tatilden dönmesiyle bu sır perdesini aralamak için kolları sıvayan Kiraz her şeyi yapmaya kararlı. Peki ya bu en sevdiklerini kırması demekse? Sevgi ve güven üzerine bir hikâyeye hazır olun!
 

{strong}Kiraz’ın Günlükleri 2. Cilt: Hector’un Kitabı isimli kitap 80 sayfadan oluşmaktadır ; Joris Chamblain tarafından kaleme alınmıştır. BAOBAB YAYINLARI tarafından 10.06.2024 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Kiraz’ın Günlükleri 2. Cilt: Hector’un Kitabı kitabın özetini okuyabilir, Kiraz’ın Günlükleri 2. Cilt: Hector’un Kitabı kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Kiraz’ın Günlükleri 2. Cilt: Hector’un Kitabı kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Kiraz’ın Günlükleri 2. Cilt: Hector’un Kitabı kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir