Kiraz’ın Günlükleri 1. cilt: Kayıp Hayvanat Bahçesi pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Kiraz, 11 yaşında bir kız çocuğu ve 11 yaşında tüm çocuklar gibi son derece meraklı. En büyük hayali ise bir gün büyük bir romancı olmak, bunun için etrafında olan bitenleri yakından gözlemleyip tüm yaşadıklarını defterine yazıyor.

En çok da ilginç ayrıntılar ve gizemler merakını uyandırıyor, tıpkı her pazar, elinde kova kova boyayla ormanda dolaşan “Gizemli Beyefendi” gibi. Kiraz’ın aklında onlarca soru var: Bu adam bütün gün ormande ne yapıyor? Ve akşam dönerken neden bu kadar üzgün görünüyor?
 
Kiraz, ipuçlarını tek tek toplarken ve arkadaşlarıyla beraber esrar perdesini aralarken bu macerasında ona eşlik etme fırsatını kaçırma!
 

{strong}Kiraz’ın Günlükleri 1. cilt: Kayıp Hayvanat Bahçesi isimli kitap 80 sayfadan oluşmaktadır ; Joris Chamblain tarafından kaleme alınmıştır. BAOBAB YAYINLARI tarafından 16.01.2024 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Kiraz’ın Günlükleri 1. cilt: Kayıp Hayvanat Bahçesi kitabın özetini okuyabilir, Kiraz’ın Günlükleri 1. cilt: Kayıp Hayvanat Bahçesi kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Kiraz’ın Günlükleri 1. cilt: Kayıp Hayvanat Bahçesi kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Kiraz’ın Günlükleri 1. cilt: Kayıp Hayvanat Bahçesi kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir