Kim Korkar Hain Tilkiden pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Tilkinin tek istediği çiftlikte korku salmak ve karnını bir kez olsun tavukla doyurmak. Yırtıcı bir hayvan olduğunu kanıtlamak için elinden geleni yapıyor. Ancak işlerin pek istediği gibi gittiği söylenemez, çiftlikte onu umursayan yok. Son çare, kurtla beraber hain bir plan yapan Tilki, tavuğun yumurtalarını çalıp, yumurtadan çıkınca civcivleri mideye indirecek. Fakat yumurtalar çatlayınca işlerin sarpa saracağından habersiz.
Oscar adaylığı da kazanan Ernest & Célestine animasyon filmininin ardından çizgi romana muhteşem bir dönüş yapan yazar Benjamin Renner, Kim Korkar Hain Tilkiden ile son derece eğlenceli bir esere imza atıyor. Fransa’da uzun büyük başarı elde ederek, Angoulême Çizgi Roman Festivalinde gençlik ödülünü kazanan bu çizgi roman, 2017’de uzun metrajlı animasyon filmine de uyarlanmıştır.
Benjamin Renner, çizimlerinde yüz ifadeleri ve mimikleri ustalıkla kullanarak okuyucuyu güldürmeyi başarırken, suluboya renklendirilmiş çizimler hikayenin dinamizmini en iyi şekilde yansıtıyor. Yalın bir mizahtan beslenen Kim Korkar Hain Tilkiden, her yaştan okuyucuya keyifli anlar yaşatacak bir çizgi roman.
 

{strong}Kim Korkar Hain Tilkiden isimli kitap 192 sayfadan oluşmaktadır ; Benjamin Brenner tarafından kaleme alınmıştır. BAOBAB YAYINLARI tarafından 04.01.2024 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Kim Korkar Hain Tilkiden kitabın özetini okuyabilir, Kim Korkar Hain Tilkiden kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Kim Korkar Hain Tilkiden kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Kim Korkar Hain Tilkiden kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir