Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Bir sabah uyanıp da her iki gününüzden birinin kaybolduğunu fark etseniz ne yapardınız? Yirmili yaşlardaki Lubin Marechal’in başına tam da bu geliyor. Her sabah, bir önceki günün, en ufak bir şey hatırlamaksızın uçup gitmiş olduğunu görüyor. Çok geçmeden, kaybolan o günlerde bedenine başka bir kişiliğin egemen olduğunu öğreniyor. Artık bedenini bambaşka bir yaşamı olan bir başkasıyla paylaşmak zorundadır. Bu birlikte var olma halini düzenlemek için “öteki” ile iletişime geçer. Ancak kaybolan günler çoğalırken Lubin’i zorlu bir mücadele beklemektedir.
 
Kaybolan o günler, sürükleyici bir fantastik macera olmanın ötesinde; kimlik, insanın ikiliği ve bedenle ruh arasındaki ilişki üzerine düşündürücü bir hikaye.
 

{strong}Kaybolan O Günler isimli kitap 192 sayfadan oluşmaktadır ; Timothe Le Boucher tarafından kaleme alınmıştır. BAOBAB YAYINLARI tarafından 29.01.2019 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Kaybolan O Günler kitabın özetini okuyabilir, Kaybolan O Günler kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Kaybolan O Günler kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Kaybolan O Günler kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir