Kara Bilim Cilt 2 / Hoşgeldin, Hiçlik pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Anarşist Bilim İnsanları Topluluğu liderlerini yitirdi. Kendisi sütunun evrenler arası rastgele sıçrayışının son kurbanı… ama bu sıçrayışlar gerçekten de rastgele mi? Geride kalanlar, sihir ve bilimin tek olduğu bir dünyada mücadele edip hayatta kalmak zorundayken içinde bulundukları zor durumun gizemi de yavaştan aydınlanarak korkunç bir gerçeği gün ışığına çıkartıyor.
 
Yazar Rick Remender (Deadly Class, Captain America) ve çizer Matteo Scalera (Secret Avengers, Batman) Boyutonotların, asla sona ermeyen bir eve dönüş yolculuğunda kısılı kalmış milyonlarca gerçekliğin korkusuz kaşiflerinin hikayesini anlatmaya devam ediyor.
 
Bu ciltte Kara Bilim #7-11 sayıları yer almaktadır.
 

{strong}Kara Bilim Cilt 2 / Hoşgeldin, Hiçlik isimli kitap 136 sayfadan oluşmaktadır ; Rick Remender tarafından kaleme alınmıştır. ARKABAHÇE YAYINCILIK tarafından 20.01.2017 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Kara Bilim Cilt 2 / Hoşgeldin, Hiçlik kitabın özetini okuyabilir, Kara Bilim Cilt 2 / Hoşgeldin, Hiçlik kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Kara Bilim Cilt 2 / Hoşgeldin, Hiçlik kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Kara Bilim Cilt 2 / Hoşgeldin, Hiçlik kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir