Justice League – Tek Kişilik Birlik pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

JDERHA ATEŞİ
Modern dünyanın uzun zamandır unuttuğu Kadim bir kötülük uykusundan uyandı. Modern dünya onu o kadar uzun zamandır unutmuştu ki Justice League bile bu kötülükle yüzleşmeye hazır değildi.
Bir kehanet, Justice League’in Dünya’da kalan son ejderhanın pençelerinde öleceğini söylediğinde, Wonder Woman onları kurtarmak için çok sevdiği arkadaşlarına ihanet etmek zorundaydı. Ama bu kararı acaba kaderi degiştirmeye yetecek miydi?
Usta hikâye anlatıcısı ve çizer CHRISTOPHER MOELLER, “JUSTICE LEAGUE: TEK KİŞİLİK BİRLİK”te efsanevi Justice League’in şimdiye kadar hiç bilinmeyen yönlerini olağanüstü çizimleriyle gözler önüne seriyor.
 

{strong}Justice League – Tek Kişilik Birlik isimli kitap 112 sayfadan oluşmaktadır ; Christopher Marlowe tarafından kaleme alınmıştır. YAPI KREDİ YAYINLARI tarafından 28.05.2021 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Justice League – Tek Kişilik Birlik kitabın özetini okuyabilir, Justice League – Tek Kişilik Birlik kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Justice League – Tek Kişilik Birlik kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Justice League – Tek Kişilik Birlik kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir