Justice League Cilt 2 – Salgın pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

“DC’nin en büyük süper kahraman ekibinden bekleyeceğiniz kadar
efsanevi ve muazzam bir macera.” IGN
 
KAHRAMANLAR… HACKLENDİ!
Yeni ve daha deneyimli bir Superman ile iki genç ve atılgan Green Lantern’ı ekibine dahil eden Justice League, menzilini genişletmiş ve gücünü artırmıştı. Ekip hiç bu kadar güçlü olmamıştı.
 
Şimdi tek bir adam onları darmadağın edecek.
Çok yetenekli bir hacker olan acılı bir baba, evinin garajında Justice League’e olan kiniyle onların en büyük silahlarını kendilerine karşı çeviriyor. Birkaç tuş darbesiyle Cyborg’un vücudunu ele geçirebilir, Green Lantern’ların güç yüzüklerine sızabilir veya kahramanların üzerine bir süper hainler ordusu salabilir.
 
Batman ve League’in diğer üyeleri bu adamı bulup elektronik saldırısını durdurabilecek mi? Yoksa bu siber savaş sayısız can kaybına mı sebep olacak?
 
Cevapları JUSTICE LEAGUE CİLT 2: SALGIN’da bulacaksınız. Yazar BRYAN HITCH (JLA) ve çizerler NEIL EDWARDS ile DANIEL HENRIQUES (JLA) süper kahraman çizgi romanlarının en büyük ekibinin destanını sunmaya devam ediyor. Bu cilt JUSTICE LEAGUE #6-11’i bir araya getiriyor.
 

{strong}Justice League Cilt 2 – Salgın isimli kitap 152 sayfadan oluşmaktadır ; Neil Edwards tarafından kaleme alınmıştır. YAPI KREDİ YAYINLARI tarafından 08.03.2019 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Justice League Cilt 2 – Salgın kitabın özetini okuyabilir, Justice League Cilt 2 – Salgın kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Justice League Cilt 2 – Salgın kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Justice League Cilt 2 – Salgın kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir