Justice League 8 / Darkseid Savaşı Bölüm 2 pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Darkseid’ın ölümünden sonra, Justice League üyeleri olağanüstü güçlere sahip oldular, Tanrıların güçlerine! Superman, Batman, Flash, Shazam, Green Lantern ve Lex Luthor dönüşüm geçirdiler, Yeni Tanrıların yeteneklerini kazandılar. Ama neredeyse her şeye kadir olmak süper kahramanlar için bile akıl almaz bir güçtür.
 
Ekip arkadaşları yeni kazandıkları güçlere rağmen insanlıklarını kaybetmeye başlarken, Wonder Woman onların hepsini Anti-Monitor’un ellerinde yok olmaktan kurtarmak için savaşmaya mecburdu ve Dünya’yı savunmak için Justice League’in en büyük düşmanlarından yardım istemek zorunda kalacaktı… Crime Syndicate!
 
Çizgi romanın süperstarı GEOFF JOHNS, çok beğenilen çizerler JASON FABOK ve FRANCIS MANAPUL’un katkılarıyla Dünya’nın en büyük kahramanlarının hikâyelerini yazdığı muazzam dört seneyi müthiş bir finalle bitiriyor. Yılın DC olayının sonu olan JUSTICE LEAGUE CİLT 8: DARKSEID SAVAŞI BÖLÜM 2, JUSTICE LEAGUE #45-50 ve JUSTICE LEAGUE: DARKSEID SAVAŞI ÖZEL #1’i bir araya getiriyor.
 

{strong}Justice League 8 / Darkseid Savaşı Bölüm 2 isimli kitap 200 sayfadan oluşmaktadır ; Geoff Johns tarafından kaleme alınmıştır. YAPI KREDİ YAYINLARI tarafından 09.02.2018 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Justice League 8 / Darkseid Savaşı Bölüm 2 kitabın özetini okuyabilir, Justice League 8 / Darkseid Savaşı Bölüm 2 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Justice League 8 / Darkseid Savaşı Bölüm 2 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Justice League 8 / Darkseid Savaşı Bölüm 2 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir