Jüpiterin Mirası Cilt 4 pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Süperkahramanlar dünyayı kontrol altına aldı. İnsanları kurtarmak ise kötülerin elinde.
 
Askerlerden kılpayı kurtulan Chloe, Hutch ve Jason, Amerika’yı yöneten Brandon ile Zihin Dalgası onların yerlerini öğrenince, saklanmayı bırakıp karşı saldırıya geçmeye karar vermişlerdi. Üçlü, Hutch’ın süper güçleri olan suçlu eski dostlarını bir araya toplayıp Amerika’yı eski hâline getirmek ve Ütopyacı’nın intikamını almak niyetindeydi. Yardımlarına ise sürpriz bir isim daha gelecekti. Zamanının bir kahramanı ve tarihin en çok aranan süper suçlusu, Göktilkisi.
 
KICK-ASS ve MARVEL/İÇ SAVAŞ’ın yaratıcısı Mark Millar’ın yazdığı ve Frank Quitely’nin (3ÜZ, ALL-STAR SUPERMAN) çizdiği Jüpiter’in Mirası Cilt 4, süperkahramanların gizli kapaklı, problemli yaşamlarına yakından bakan, Watchmen ve The Boys sevenlerin bayılacağı bir çizgi roman.
 
“Sapasağlam, oldukça özgün bir süperkahraman hikâyesi.” –PATRICK ROTHFUSS
 

{strong}Jüpiterin Mirası Cilt 4 isimli kitap 136 sayfadan oluşmaktadır ; Mark Millar tarafından kaleme alınmıştır. İTHAKİ YAYINLARI tarafından 08.09.2021 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Jüpiterin Mirası Cilt 4 kitabın özetini okuyabilir, Jüpiterin Mirası Cilt 4 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Jüpiterin Mirası Cilt 4 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Jüpiterin Mirası Cilt 4 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir