Jüpiter’in Mirası Cilt 3 pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Gizemli bir adada süper güçler kazanan beş yakın arkadaş çökmek üzere olan 1920’ler Amerika’sını kurtarmıştı. Doksan yıl sonra, Amerika tekrar birçok krizle yüzleşiyordu. Süperkahraman grubunun lideri Ütopyacı sisteme güvenirken kardeşi Walter ise değişiklikten yanaydı. Artık yaşlanmış olan süperkahramanlar hem birbirleriyle hem de süper güçlü çocuklarıyla sıkıntılar yaşarken bir ailenin dağılması sadece Amerika’yı değil, tüm dünyayı kaosun eşiğine getirecekti.
 
KICK-ASS ve MARVEL/İÇ SAVAŞ’ın yaratıcısı Mark Millar’ın yazdığı ve Frank Quitely’nin (3ÜZ, ALL-STAR SUPERMAN) çizdiği Jüpiter’in Mirası Cilt 3, süperkahramanların gizli kapaklı, problemli yaşamlarına yakından bakan, Watchmen ve The Boys sevenlerin bayılacağı bir çizgi roman.
 

{strong}Jüpiter’in Mirası Cilt 3 isimli kitap 136 sayfadan oluşmaktadır ; Mark Millar tarafından kaleme alınmıştır. İTHAKİ YAYINLARI tarafından 02.06.2021 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Jüpiter’in Mirası Cilt 3 kitabın özetini okuyabilir, Jüpiter’in Mirası Cilt 3 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Jüpiter’in Mirası Cilt 3 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Jüpiter’in Mirası Cilt 3 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir