Julia: Bir Kriminoloğun Maceraları / Jason’ın Hikayesi 76 pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Julia’nın yaratıcısı Giancarlo Berardi, bizde de çok sevilen Ken Parker’ın serüvenlerini yazan ünlü bir çizgi roman yazarı ve senaristidir. Julia’nın grafik yaratımında ünlü oyuncu Audrey Hepburn’den esinlenilmiştir.
Julia Kendall, Garden City Üniversitesi’nde suçlu profili ve psikolojisi üzerine dersler veren bir  kriminologdur. Garden City Polis teşkilatında, özellikle cinayet vakalarında danışmanlık yapar. Kahramanımız, suçlu profillerini analiz etmekte çok başarılıdır. Öykülerde psikolojik analizler, kriminal bulmacalara dönüşür. Julia maceralarında suçlu benliğinin derinliklerinde bir yolculuğa başlarız. İnsan bilinciyle sınırlı kalmayıp, bilinçdışının karanlık, esrarlı labirentlerine doğru ilerler ve labirentin sonunda katilin kimliğiyle yüzleşiriz. Bu yolculuk sırasında usta yazar Berardi’nin edebi dili devreye girer. Berardi, öykülerde tüm karakterlerin yaşamını, yansız ve zengin bir dille derinleştirir. Onları karton karakterler olmaktan çıkarır, yaşadığımız çevreden bir birey olarak sunar.
Başarılı senaryoları ve gerçekçi çizgileriyle sıradan bir çizgi roman olmanın çok ötesine geçen Julia’yı, polisiye roman sever okurların da çok beğeneceğine eminim.”
Batuhan Cantürk (221B dergi yazarı)
 

{strong}Julia: Bir Kriminoloğun Maceraları / Jason’ın Hikayesi 76 isimli kitap 128 sayfadan oluşmaktadır ; Giancarlo Berardi tarafından kaleme alınmıştır. MYLOS KİTAP tarafından 03.08.2021 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Julia: Bir Kriminoloğun Maceraları / Jason’ın Hikayesi 76 kitabın özetini okuyabilir, Julia: Bir Kriminoloğun Maceraları / Jason’ın Hikayesi 76 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Julia: Bir Kriminoloğun Maceraları / Jason’ın Hikayesi 76 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Julia: Bir Kriminoloğun Maceraları / Jason’ın Hikayesi 76 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir