Julia: Bir Kriminoloğun Maceraları 87. Cilt: İdam Cezası pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

İDAM CEZASI
Bu macerada ABD hukuk sistemindeki yanlışlar ve ölüm cezası tartışılıyor. 

Julia, yıllardır görmediği okul arkadaşı Margaid Sullivan’a yardım etmek için Virginia’ya gider. Margaid, kiliseye katılmış ve Rahibe Angela adını almıştır. Bir hapishanede ölüm cezasını bekleyen mahkûmlara yardımcı olmaya çalışmaktadır. Aynı zamanda idam cezasına karşı olan gönüllülerden oluşan aktivist bir grubun üyesidir. 
Linda Evans adlı 21 yaşında bir genç kız, 17 yaşında işlediği bir cinayetten dolayı 48 saat içinde infaz edilecektir. Dört yıl önce, yeterli somut kanıtlar olmamasına rağmen babasını öldürmekten suçlu bulunmuştur. 

Vali, seçmenlerine hoş görünmek için ölüm cezasını ertelememiştir. Julia ve Rahibe Angela onu kurtarmak için görgü tanıklarıyla tekrar görüşmeye başlar. Bu arada Linda Evans, dehşet içinde ölümü beklemektedir. Zamana ve ölüme karşı olan bu savaşı kim kazanacaktır!
 

{strong}Julia: Bir Kriminoloğun Maceraları 87. Cilt: İdam Cezası isimli kitap sayfadan oluşmaktadır ; Giancarlo Berardi tarafından kaleme alınmıştır. MYLOS KİTAP tarafından 05.07.2024 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Julia: Bir Kriminoloğun Maceraları 87. Cilt: İdam Cezası kitabın özetini okuyabilir, Julia: Bir Kriminoloğun Maceraları 87. Cilt: İdam Cezası kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Julia: Bir Kriminoloğun Maceraları 87. Cilt: İdam Cezası kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Julia: Bir Kriminoloğun Maceraları 87. Cilt: İdam Cezası kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir