Julia: Bir Kriminoloğun Maceraları 83. Cilt Öldüren Oyun pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

ÖLDÜREN OYUN
Julia ve Garden City Polis Teşkilatı, bu kez bir video oyuncusu katil ile karşı karşıya. What if adlı video oyunu oynayan gençlerden biri , evine gönderilen bombalı paketin patlamasıyla ölür. Julia, Teğmen Webb ve Çavuş İrving, olası şüphelileri araştırır ama bir sonuca varamaz. Ardından gene aynı oyunu oynayan başka bir genç, bu kez ok ile vurularak öldürülür. Medya olayın üstüne atlar ve şehir dedikodularla çalkalanmaya başlar. Polis teşkilatının üzerindeki baskı giderek artmaktadır. Her şey çıkmaza girmişken Julia, katile dair çok önemli bir ipucu yakalar. Maceranın sonunda okuru gerçekten şaşkına çevirecek bir son bizi beklemektedir.
 
Batuhan Cantürk (221B Dergi Yazarı)
 
 

{strong}Julia: Bir Kriminoloğun Maceraları 83. Cilt Öldüren Oyun isimli kitap 132 sayfadan oluşmaktadır ; Giancarlo Berardi tarafından kaleme alınmıştır. MYLOS KİTAP tarafından 24.03.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Julia: Bir Kriminoloğun Maceraları 83. Cilt Öldüren Oyun kitabın özetini okuyabilir, Julia: Bir Kriminoloğun Maceraları 83. Cilt Öldüren Oyun kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Julia: Bir Kriminoloğun Maceraları 83. Cilt Öldüren Oyun kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Julia: Bir Kriminoloğun Maceraları 83. Cilt Öldüren Oyun kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir