Joker: Öldüren Gülümseme pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Arkham Tımarhanesi her zaman Batman’in en azılı düşmanlarına ev sahipliği yapmıştır -tabii en tehlikelisine de: Joker’e! Hiçbir psikolog ya da psikoterapist, Joker’in zihnini pençesine alan deliliğin ardına geçemedi. Hatta çoğu denerken bu deliliğe karşı yenik düştü. Fakat Doktor Ben Arnell, kendisinin farklı olduğunu ve deliliğin içindeki adama ulaşıp en nihayetinde onu iyileştirebileceğini düşünüyor. Doktor Arnell, kendisiyle Joker’in gözlerinin ardında yatan cezbedici boşluğun arasına geçit vermez bir duvar koyabileceğine ve iş yerinde ne yaşarsa yaşasın karanlığı ailesinden uzakta tutabileceğine inanıyor. Oysa çok ama çok yanılıyor.
 

{strong}Joker: Öldüren Gülümseme isimli kitap 152 sayfadan oluşmaktadır ; Jeff Lemire tarafından kaleme alınmıştır. JBC YAYINCILIK tarafından 08.12.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Joker: Öldüren Gülümseme kitabın özetini okuyabilir, Joker: Öldüren Gülümseme kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Joker: Öldüren Gülümseme kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Joker: Öldüren Gülümseme kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir