Iron Man – İç Savaş pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Captain America, devleti ve dostlarıyla karşı karşıya gelir ve bunun bedelini de ona yakın olan dostları öder. Captain’ın kız arkadaşı Agent 13, iki arada kalır ve üstleri onun bu kararsızlığını ona karşı kullanırlar. Tüm bunlar yetmezmiş gibi başka bir kötü daha ortaya çıkar; Red Skull yavaş yavaş adından söz ettirmeye başlamıştır ve Winter Soldier bir kez daha Captain’la karşı karşıya gelecektir.
 Diğer yandan Tony Stark’ın beynine girerek onun süper insan kayıt kanununun gerekli olduğuna neden inandığını -ve bu kanunun tatbiki için neden liderliğe soyunduğunu- öğrenin. İç Savaş sonrasında Demir Adam’ı büyük değişiklikler bekliyor.

Bu ciltte Christos N. Gage, Daniel Knauf, Charles Knauf ve Brian Mıchael Bendıs’in yazıp Jeremy Haun, Patirck Zircher ve Alex Maleev’in çizdiği Iron Man / Captain Amerıca: Casualtıes Of War #1, Iron Man (2005) #13-14 ve İç Savaş: İtiraf #1 ciltleri bir araya getirilmiştir.  

 

{strong}Iron Man – İç Savaş isimli kitap 116 sayfadan oluşmaktadır ; Kolektif tarafından kaleme alınmıştır. ARKABAHÇE YAYINCILIK tarafından 16.05.2016 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Iron Man – İç Savaş kitabın özetini okuyabilir, Iron Man – İç Savaş kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Iron Man – İç Savaş kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Iron Man – İç Savaş kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir