Iron Man (Demir Adam) Cilt 7 / Canavarlarım pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Açıkçası devam etmekte olan en iyi Marvel serisi… Muhteşem… Kusursuz.”
-Blair Butler, Fresh Ink, g4tv
“Matt Fraction ve Salvador Larroca sadece harika bir hikaye aktarmakla kalmayıp diğer yaratıcıları da onların seviyelerine çıkmaya zorlayan Marvel’ın en muazzam hikayelerinden birini üretiyor.” -Blair Butler, Fresh Ink, g4tv
 
Tony Stark, dünyaya temiz ve bedava enerji sunmaya adanmış bir şirket olan Stark Resilient’la tekrar ayakları üzerine kalktı –ve bu daha başlangıç.
Ama bu türden cesur hamleler doğal olarak düşmanları cezbeder –fabrikasında rakibi Justine Hammer’ın yerleştirdiği bir casus bulunan Tony’nin hata yapmak gibi bir lüksü yoktur. Ne yazık ki sorunlar ardı ardına gelir –buna Stark teknolojisini çalan bir solcu anarşist grup ve Mandarin’in hiç eksik olmayan gölgesi de dahildir –ve Tony hata yapmamak için büyük riskleri göze almak zorunda kalır. Şirketin bünyesindeki sabotajcı onu tam da istediği noktaya mı getirmiştir?
 

{strong}Iron Man (Demir Adam) Cilt 7 / Canavarlarım isimli kitap 168 sayfadan oluşmaktadır ; Matt Fraction tarafından kaleme alınmıştır. ARKABAHÇE YAYINCILIK tarafından 22.02.2017 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Iron Man (Demir Adam) Cilt 7 / Canavarlarım kitabın özetini okuyabilir, Iron Man (Demir Adam) Cilt 7 / Canavarlarım kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Iron Man (Demir Adam) Cilt 7 / Canavarlarım kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Iron Man (Demir Adam) Cilt 7 / Canavarlarım kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir