Iron Man – Demir Adam Cilt 6 / Stark Yükseliyor 2 pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

“Eğer güzel bir Süper Kahraman macerası arıyorsanız ihtiyacınız olan Demir Adam dünyasıdır.”-Chad Derdowski, Mania.com
 
Haydi Demir Adam Takımı!
 
Justine ve Sasha Hammer, Demir Adam ve yeni kurulan Stark Resilient’in işini bitireceklerini söylediklerinde blöf yapmıyorlardı. Detroit Çelik’in icraatları Tony Stark’ın tüm dünya çapında küçük düşmesine neden oldu. Teknoloji dünyasından koptuğu söylentileri de tuzu biberi oldu. Ama Hammer kızları daha yeni başladılar. War Machine’e Pentagon’un emri ile yasak gelmişken, Pepper onu Rescue yapan itici güç teknolojisine sahip kalbe sahip olmakla uğraşırken ve de Tony’nin Resilient takımı temiz enerji teknolojisini hayata geçirme konusunda bocalarken durumlarının pek de iç açıcı olduğu söylenemez. Demir Adam çok geçmeden “Resilient’in” ne demek olduğunu kemiklerine kadar hissedecek.
 

{strong}Iron Man – Demir Adam Cilt 6 / Stark Yükseliyor 2 isimli kitap 144 sayfadan oluşmaktadır ; Matt Fraction tarafından kaleme alınmıştır. ARKABAHÇE YAYINCILIK tarafından 20.01.2017 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Iron Man – Demir Adam Cilt 6 / Stark Yükseliyor 2 kitabın özetini okuyabilir, Iron Man – Demir Adam Cilt 6 / Stark Yükseliyor 2 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Iron Man – Demir Adam Cilt 6 / Stark Yükseliyor 2 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Iron Man – Demir Adam Cilt 6 / Stark Yükseliyor 2 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir