İnsanlığın Mutluluk Serüveni pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Kitapta, mutluluğun kolay formülünü arayanları şimdiden uyarmak istiyorum. Böyle bir beklentiniz olmasın! Eğer hayatı daha anlamlı ve nitelikli yaşamak istiyorsanız ve bunun önündeki yaygın; ancak çoğu kez gözden kaçan engelleri nasıl aşabileceğinize dair merakınız varsa, bu kitap, tam size uygun bir kitap. Coşkulu ve anlamlı yaşam, doğası gereği sizi mutlu eder, daha doğrusu size iç huzuru ve doyum verir. Böylece çevrenizden bariz şekilde farklılaşmaya başlarsınız. 
İnanın buna değer. Muhtemelen her yeni açılımda yenileceksiniz. Hatalar yapacaksınız. Olsun! Ancak gittikçe daha üst seviyede ve sizi daha mutlu edecek yenilgiler tadacaksınız.  Taa ki, yaşam adına iyi bir Samuray olana kadar. Bütün zorluk sadece ilk adımda ve kendinle yüzleşme cesaretindedir. Buna gerçekten hazırsan, gerisi çorap söküğü gibi gelecektir.
 

{strong}İnsanlığın Mutluluk Serüveni isimli kitap 223 sayfadan oluşmaktadır ; Uzmç Psikolog Nevzat Umdu tarafından kaleme alınmıştır. PLATANUS PUBLISHING tarafından 20.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}İnsanlığın Mutluluk Serüveni kitabın özetini okuyabilir, İnsanlığın Mutluluk Serüveni kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. İnsanlığın Mutluluk Serüveni kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
İnsanlığın Mutluluk Serüveni kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir